Род Фергюссон (Rod Fergusson), генеральний менеджер Diablo і ветеран серії Gears of War, оголосив про свій відхід з Blizzard Entertainment.
У своєму пості в X Фергюссон написав: «Після п'яти років роботи над франшизою Diablo і чотирьох великих релізів настав час зробити крок убік і подивитися, що буде далі. Команди готові до успіху з цікавими проектами попереду. Я пишаюся тим, що ми створили разом, і з нетерпінням чекаю майбутнього для Diablo і для себе».
Blizzard підтвердила цю новину виданню IGN, але не стала розкривати причини відходу і не повідомила, хто займе пост керівника Diablo.
Президент Blizzard Йоханна Феріс (Johanna Faries) відреагувала в X, а керівник Xbox Філ Спенсер (Phil Spencer) в BlueSky висловив подяку Фергюссону за внесок у легендарну серію.
Йоханна Феріс
Філ Спенсер
Фергюссон приєднався до Blizzard у 2020 році після відходу з The Coalition. До цього він працював над усіма іграми серії Gears of War у Microsoft та Epic Games. У Blizzard він очолив франшизу Diablo після анонсу Diablo 4.
Род Фергюссон відомий в індустрії як продюсер, якого залучають у складні моменти розробки, щоб приймати важкі рішення і доводити ігри до релізу. Так було, коли він у 2012 році приєднався до Irrational Games, коли BioShock Infinite зіткнулася з серйозними труднощами і затримками.
За час роботи Род відкрито ділився своїм баченням розвитку «диявольської» серії. У квітні Blizzard представила дорожню карту Diablo 4 на 2025 рік, яка викликала неоднозначну реакцію фанатів. Нещодавно гра отримала оновлення «Гріхи хорадрімів» з новими підземеллями і налаштуванням заклинань.
Поки залишається невідомим, хто продовжить вести Diablo вперед після відходу Фергюссона.

