Репортер Bloomberg Джейсон Шрайер (Jason Schreier) відвідав захід Interactive Innovation Conference у Лас-Вегасі та поспілкувався з керівником Take-Two Штраусом Зельніком (Strauss Zelnick). Темою розмови, звісно, став найочікуваніший реліз року — Grand Theft Auto VI.
Перш за все, директор заявив, що Take-Two і Rockstar готують унікальну гру. На неї покладають великі надії — не дивно, що Зельник відчуває серйозний тиск.
Штраус Зельник, генеральний директор Take-Two Interactive
За словами Зельника, його компанія створює розробникам усі умови, необхідні для втілення грандіозних ідей. Водночас керівник Take-Two не поспішає з прогнозами і не обіцяє рекордних продажів GTA VI.
Штраус Зельник, генеральний директор Take-Two Interactive
Джейсон Шрайер поцікавився, чому GTA VI вийде спочатку лише на консолях, оминувши ПК. Rockstar вже давно орієнтується саме на консольників і в цьому сенсі не змінює курсу, пояснив Зельник.
Штраус Зельник, генеральний директор Take-Two Interactive
Крім того, керівник запевнив, що ексклюзивність GTA VI для консолей не пов’язана з маркетинговою співпрацею між Take-Two та Sony.
Grand Theft Auto VI вийде 19 листопада на PlayStation 5 та Xbox Series.


