Ремейк Metal Gear Solid 3: Snake Eater, що вийшов минулого року, відзначився черговим досягненням. Згідно з японським прес-релізом, продажі гри перевищили позначку в 2 мільйони копій.
Нагадаємо, початковий рубіж в 1 мільйон копій ремейк подолав у перший же день з релізу (зрозуміло, з урахуванням попередніх замовлень). Тоді особливою популярністю користувалася Deluxe-версія, що включала ранній доступ за дві доби до повноцінного запуску.
Тим часом Konami продовжує виявляти інтерес до своєї застояної франшизи. Минулого місяця компанія взяла участь у презентації State of Play і анонсувала другий збірник перевидань ігор серії Metal Gear, який включає Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, Metal Gear Solid: Peace Walker і Metal Gear: Ghost Babel. Вихід колекції заплановано на 27 серпня.
Metal Gear Solid Delta: Snake Eater доступна на ПК (Steam), PlayStation 5 і Xbox Series.

