У Take-Two Interactive підбили підсумки фінансового року, опублікувавши звіт. Дані зі звіту свідчать, що у компанії все досить непогано — основні показники впевнено зростають. Про майбутню Grand Theft Auto VI теж заговорили, але генеральний директор Take-Two Штраус Зельник (Strauss Zelnick) у вже звичному стилі заявив, що все йде за планом.
Поки GTA VI не вийшла, вона залишається однією з головних тем (якщо не найголовнішою) для обговорення в рамках звітів Take-Two.
Зельник запевнив, що дата виходу гри не змінилася — реліз все ще заплановано на 19 листопада. Старт маркетингової кампанії, як і раніше, запланований на літо, і тоді ж мають почати приймати попередні замовлення. Причому керівник уточнив, що «через пару тижнів літо ще не настане», тому в ЗМІ припустили, що рекламна машина Take-Two запрацює не раніше середини-кінця червня.
Незважаючи на те, що весь світ і так перебуває в передчутті релізу шостої Grand Theft Auto, вона все одно потребує реклами, вважає Зельник. Гра отримає масштабну кампанію з широким охопленням, яка враховуватиме, де зосереджена увага аудиторії. Це означає, що підхід рекламодавців відрізнятиметься від того, що був для GTA V у 2013 році. Наприклад, T2 спрямує менше ресурсів на рекламу на телебаченні.
Також Зельник попередив, що компанія не буде розкривати ціну GTA VI під час спілкування з інвесторами або ЗМІ за підсумками річного звіту: «Ми ніколи не робимо маркетингові анонси під час конференц-дзвінків з аналітиками. Ніколи».
Бос T2 обговорив і підвищення вартості консолей Sony та Microsoft — насамперед «шістка» вийде саме на них. На його думку, це «не найкращі новини», але GTA VI все одно продаватиметься, впевнений Зельник. Мовляв, якщо компанія один за одним випускає відмінні продукти, то
