У Techland відбулися серйозні кадрові зміни. Тимон Смектала (Tymon Smektała), один із ключових розробників Dying Light, оголосив про свій відхід після тринадцяти років роботи у студії.
Смектала прийшов у компанію в 2013 році як гейм-дизайнер, а потім зайнявся продюсуванням першої частини «Вмираючого світла». Пізніше він очолив розвиток усієї франшизи і майже чотири роки обіймав посаду її директора. Його останнім великим проєктом на цій посаді стала Dying Light: The Beast.
Про своє рішення Смектала повідомив у своїх соцмережах. Він подякував команді за спільну роботу та відзначив внесок спільноти.
Тимон Смектала
Чим Смектала займатиметься далі, поки що невідомо. Сам розробник своїх планів на майбутнє не розкриває. Хочеться сподіватися, що ми побачимо від нього ще не одну чудову гру.