Минулого року бос PlayStation Хермен Хюльст (Hermen Hulst) говорив, що підрозділ дотримується обережної стратегії щодо випуску своїх ігор на ПК. Компанія намагається дотримуватися балансу між підтримкою цінності PS5 і розширенням аудиторії. Якщо вірити репортеру Bloomberg Джейсону Шрайеру (Jason Schreier), в Sony стають більш вибірковими в цьому питанні.
Такою думкою журналіст поділився в рамках подкасту Triple Click. У Sony продовжуватимуть відправляти сервісні проекти на ПК, але зараз, «за його відчуттями», компанія відходить від випуску консольних ексклюзивів, особливо традиційних одиночних ігор, на народній платформі.
Шрайер додав, що не здивується, якщо Marvel's Wolverine в результаті так і не отримає версію для ПК: «А навіть якщо вона там вийде, має бути зрозуміло, що в найближчому майбутньому без консолі гру не запустити».
У Шрайера немає даних про те, наскільки успішними виявилися ПК-релізи PlayStation. Проте, на його думку, ідея з випуском ексклюзивів на ПК «не виявилася такою вже комерційно успішною». У компанії і так відпускають свої ігри на ПК з великою затримкою, так що в фінансовому плані повернення до політики консольних ексклюзивів не повинно серйозно вплинути на показники Sony, вважає репортер.
Вже після виходу подкасту Шрайер уточнив, що його слова — не якась гіпотеза. «Іноді теми звучать в ефірі до того, як я готовий опублікувати по ним матеріал. Скоро з'явиться більше відомостей, я впевнений», — передав журналіст.
Поки ж ексклюзиви PlayStation продовжують перетікати на ПК. 19 березня відбудеться реліз ПК-версії Death Stranding 2: On the Beach. Тільки в 2025 році Sony випустила на народній платформі The Last of Us Part II Remastered і Marvel’s Spider-Man 2.
