Після виходу Death Stranding 2 у Kojima Productions триває робота над хоррором OD та шпигунським екшеном під робочою назвою Physint. Як звернули увагу у виданні MP1st, для бойовика все ще триває кастинг на другорядні ролі — журналісти виловили кілька нових відомостей з опублікованих оголошень.
Назву проєкту в тексті публікації замаскували під кодову Shimmer, а в якості кастинг-директора вказана Марі Уеда (Mari Ueda) — вона ж відповідала за підбір акторів у Death Stranding 2. Згідно з новими даними, зйомку рухів акторів для Shimmer почнуть у червні 2026 року.
Наразі автори гри шукають акторів, які зіграють «декількох пасажирів із захопленого автобуса». Серед них — мати з новонародженою дитиною, п’ятеро підлітків, двоє чоловіків і персонаж-антагоніст із «німецьким акцентом». Лиходія в цій сцені описують як «Мадса Міккельсена (Mads Mikkelsen) з „Ганнібала“, але з родзинкою». У персонажа худорлява статура, він мовчазний, але «напружений» — його впевненість «межує з божевіллям». Швидше за все, у сцені бере участь поплічник головного антагоніста, але точно сказати поки що не можна.
Нагадаємо, раніше Кодзіма вже озвучив імена кількох акторів, які беруть участь у створенні Physint. Йдеться про Чарлі Фрейзер (Charlee Fraser; «Фуріоса: Хроніки Божевільного Макса»), Ма Дон Соке (Ma Dong-seok; «Поїзд до Пусана») та Мінамі Хамабе (Minami Hamabe; «Годзілла: Мінус один»).
Дати виходу Physint поки що немає, але сам Кодзіма в 2025-му говорив, що на виробництво титулу піде п'ять-шість років. Відомо, що гра стане ексклюзивом консолі Sony — все-таки Sony Interactive Entertainment виступає видавцем.


