Колишній керівник і виконавчий продюсер франшизи Assassin’s Creed Марк-Алексіс Коте (Marc-Alexis Côté) знову заявив про себе. Цього разу він вирішив подати до суду на Ubisoft і вимагати від колишніх колег грошову компенсацію в розмірі 1,3 мільйона канадських доларів як вихідну допомогу, яку Ubisoft відмовилася виплачувати.
Нагадаємо, восени минулого року Ubisoft сформувала Vantage Studios — нову дочірню компанію, якій доручено подальший розвиток серій Assassin's Creed, Far Cry і Rainbow Six. У цьому підрозділі Коте пропонували «одну з керівних посад», однак той відмовився і пішов у відставку.
Пізніше Коте вийшов на зв'язок і прояснив деякі деталі того, що сталося. Стверджується, що в Ubisoft вирішили «передати керівництво франшизою Assassin's Creed комусь, хто знаходиться ближче до нової структури компанії», в той час як запропонована Коте посада виявилася «неприйнятним пониженням, замаскованим під відмову в розгляді його кандидатури». Тоді розробник заявляв, що не тримає зла на Ubisoft, але, як видно, перемир'я виявилося недовгим.
У позові йдеться, що під час звільнення Коте зажадав від Ubisoft належну йому вихідну допомогу. Компанія нібито сказала йому почекати офіційної відповіді, але замість цього вона оголосила публічно про добровільне звільнення Коте, щоб уникнути виплати. Підсумок цієї історії тепер залежить від суду.

