Колишній президент Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios Шухей Йошида (Shuhei Yoshida) заявив, що втратив свою посаду не з власної волі. За його словами, рішення ухвалив тодішній керівник компанії Джим Райан (Jim Ryan).
Йошида пропрацював у Sony понад 30 років і відіграв помітну роль у розвитку бренду PlayStation. З 2008-го по 2019 рік він очолював SIE Worldwide Studios, де курирував ключові проєкти компанії. У 2019-му його змінив Хермен Хюльст (Hermen Hulst), а сам Йошида перейшов на напрямок, пов'язаний з інді.
Колишній топ-менеджер стверджує, що фактично його «звільнили» з посади президента. На фестивалі Alt:Games він розповів, що відмовився виконувати деякі вимоги керівництва, які вважав нерозумними. За його словами, саме це і стало причиною відставки.
Шухей Йошида
Йошида також раніше зазначав, що у 2019 році опинився перед вибором: або перейти на роботу з незалежними студіями, або залишити компанію. Зрештою він залишився й зайнявся розвитком інді-напряму, хоча це рішення було вимушеним.
Крім того, Йошида зазначав, що, залишившись на колишній посаді, міг би чинити опір курсу на ігри-сервіси. Він припускає, що це теж могло вплинути на рішення керівництва. Незважаючи на обставини, сам топ-менеджер не раз підкреслював, що робота з інді-девелоперами виявилася для нього важливою і цікавою, навіть якщо почалася не з його ініціативи.

